Vyhledávání

Archiv Nadpis Místo Dataceseřadit sestupně Obsah / Regest Obr.data
Plzeň Dobřany 03
  • Dobřany (Dobrzan)
  • Chlumčany (Klumtschan)
  • Nová Ves (Neudorf)
  • Vodní Újezd (Wasser-Aujezd, Vodní Oujezd)
  • Vstiš (Stich, Štich)
  • Horní Lukavice (Ober-Lukawitz)
1666-1713 *, oo, +
Tom. II.

Matrika s původní foliací

...

 >
Plzeň Dolní Žandov 01
  • Brtná (Zeidelweid)
  • Dolní Žandov (Unter Sandau)
  • Horní Žandov (Ober Sandau)
  • Malá Šitboř (Klein Schüttüber)
  • Podlesí (Markusgrün, Markartov)
  • Úbočí (Amonsgrün)
  • Vysoká (Maiersgrün)
1666-1690 *, oo, +

Matrika obsahuje následující, dnes...

 >
Plzeň Cheb-sv. Mikuláš 072
  • Boden (Boden)
  • Cetnov (Zettendorf)
  • Dolní Dvory (Unter Schön, Dolní Schön)
  • Dolní Lažany (Unter Losau, Dolní Losov)
  • Dolní Lipina (Unter Lindau, Dolní Lindava, Dolní Lindov)
  • Dolní Pelhřimov (Unter Pilmersreuth, Dolní Pilmersreuth, Pelhřimov)
  • Dolnice (Dölitz)
  • Dřenice (Treunitz)
  • Háje (Gehaag)
  • Horní Brána (Oberthorvorstad)
  • Horní Dvory (Ober Schön, Horní Schön)
  • Horní Pelhřimov (Ober Pilmersreuth, Horní Pilmersreuth)
  • Horní Ves (Oberdorf)
  • Hradiště (Reichersdorf)
  • Hraničná (Kunreuth, Dolní Hraničná)
  • Hrozňatov (Kinsberg, Starý Hrozňatov)
  • Hrušková (Birndorf)
  • Cheb (Eger, Egire, Egra, Chba)
  • Chlumeček (Lehenstein)
  • Chvoječná (Sebenbach)
  • Jindřichov (Honnersdorf)
  • Klest (Reissig)
  • Kostelní Bříza (Kirchenbirk)
  • Krapice (Kropitz, Kropicz)
  • Krásná Lípa (Schönlind)
  • Lázně Kynžvart (Bad Königswart, Königswart, Kinžvart)
  • Libá (Liebenstein, Libštejn)
  • Lomnička (Steingrub)
  • Maškov (Matzelbach)
  • Mechová (Mies)
  • Mostní Brána (Bruckthorvorstad)
  • Mýtina (A
1666-1753 +
A

Matrika byla v archivu dodatečně...

 >
Plzeň Cheb-sv. Mikuláš 097
1666-1753 +i

Rejstřík je veden pro celý farní...

 >
Plzeň Krajková 04
  • Bernov (Bernau)
  • Dolina (Loch)
  • Krajková (Gossengrün)
  • Květná (Plumberg)
  • Leopoldovy Hamry (Leopoldshammer)
  • Libnov (Liebenau)
  • Luh nad Svatavou (Werth)
  • Radvanov (Robesgrün)
1666-1734 *, oo, ooi, +
Bd. I.

Matrika Krajková 4 bsahuje tyto...

 >
Plzeň Otín 01
  • Křínov (Gröna)
  • Kříženec (Kiesenreuth)
  • Otín (Ottenreuth)
  • Výškov (Waschagrün)
1666-1736 *, oo, +
TOMUS I.

Jednotlivé oddíly matriky mají...

 >
Plzeň Svojšín 02
  • Holyně (Hollin)
  • Jezerce (Geserzen, Jiřské)
  • Lažany (Losau)
  • Lom u Stříbra (Lohm)
  • Nynkov (Linkau)
  • Ostrovce (Ostrowitz)
  • Ošelín (Oschelin)
  • Otročín (Otrotschin)
  • Pytlov (Pittlau)
  • Řebří (Leiter)
  • Svojšín (Schweißing)
1666-1718 *, oo, +
II.

Matrika má původní stránkování....

 >
Plzeň Údrč 02
  • Herstošice (Herscheditz)
  • Jesínky (Gessing)
  • Knínice (Knönitz, Kněnice)
  • Polom (Pohlem)
  • Ratiboř (Ratiwoř)
  • Těšetice (Teschetitz)
  • Údrč (Udritsch, Oudrč)
  • Valov (Wohlau)
1666-1736 *
II.; IV.; 2, č. 230

V matrice se navíc objevují i...

 >
Plzeň Kasejovice 03
  • Hradiště (Hradischt)
  • Chloumek (Chlomek, Chlomek)
  • Kasejovice (Kassejowitz)
  • Polánka (Polanka)
  • Újezd u Kasejovic (Aujest bei Kassejowitz)
1667-1689 *, oo, +
C.

fol. 1 - 83: matriční zápisy...

 >
Plzeň Malesice 13
  • Dolní Vlkýš (Unter Wilkischen)
  • Chotíkov (Kottiken)
  • Křimice ()
  • Kůští (Kutsch, Gutsch)
  • Malesice ()
  • Radčice ()
1667-1685 *, oo, +

Matrika narozených z let (1669) -...

 >
Plzeň Oloví 03
  • Oloví (Bleistadt)
  • Studenec (Prünles)
1667-1705 *, oo, +

- zápisy narozených z let 1667-1705...

 >
Plzeň Osek 01
  • Osek (Wossek)
  • Volduchy (Wolduch)
  • Litohlavy (Litochlau, Lítohlavy)
  • Vitinka (Wittinka)
1667-1728 *, oo, +
Matrika byla profiliována v archivu....  >
Plzeň Otročín 02
  • Brť (Pirten)
  • Měchov (Mies)
  • Otročín (Landek)
  • Poseč (Poschitz)
  • Tisová (Tissau)
1667-1715 *, +
II.

Matrika je opatřena původním...

 >
Plzeň Teplá - město 04
  • Babice (Pobitz)
  • Beranov (Böhmisch-Borau)
  • Beranovka (Deutsch Borau)
  • Bezvěrov (Weserau)
  • Hoštěc (Hurschk)
  • Jankovice (Enkengrün)
  • Kladruby (Kladerlas)
  • Křepkovice (Schrikowitz)
  • Mrázov (Prosau, Mrazov)
  • Nezdice (Nesnitz)
  • Pěkovice (Pöken)
  • Poutnov (Pauten)
  • Rájov (Rojau)
  • Rankovice (Rankowitz)
  • Služetín (Lusading)
  • Teplá-město (Tepl Stadt, Tepl Civitas)
1667-1681 *
Tom. IV.

Matrika má původní foliaci.

...

 >
Plzeň Teplá - město 06
  • Babice (Pobitz)
  • Beranov (Böhmisch-Borau)
  • Beranovka (Deutsch Borau)
  • Bezvěrov (Weserau)
  • Hoštěc (Hurschk)
  • Jankovice (Enkengrün)
  • Kladruby (Kladerlas)
  • Křepkovice (Schrikowitz)
  • Mrázov (Prosau, Mrazov)
  • Nezdice (Nesnitz)
  • Pěkovice (Pöken)
  • Poutnov (Pauten)
  • Rájov (Rojau)
  • Rankovice (Rankowitz)
  • Služetín (Lusading)
  • Teplá-město (Tepl Stadt, Tepl Civitas)
1667-1692 oo, +
Tom. V.

Matrika má původní foliaci.
...

 >
Plzeň Velichov 11
  • Jakubov (Jokes)
  • Lipoltov (Lappersdorf)
  • Petrov (Petersdorf)
  • Velichov (Welchau)
  • Vojkovice (Wickwitz, Vikvice)
1667-1693 *i, ooi

bez fol.: index narozených, B-Z (...

 >
Plzeň Blovice 19
  • Blovice (Blowitz)
  • Bohušov (Bauschen, Boušov)
  • Hradiště (Steinradisch)
  • Hradišťská Lhotka (Lhotka bei Steinradisch)
  • Hradišťský Újezd (Aujesd bei Blowitz, Hradišťský Oujezd / Oujezdec)
  • Chlumánky (Chlumanek)
  • Chocenice (Kotzenitz)
  • Chocenická Lhota (Kotzenitzer Lhota)
  • Komorno (Komorn)
  • Kotousov (Kotauschen)
  • Louňová (Launau)
  • Stará Huť (Eisenhütten)
  • Struhaře (Struharsch)
  • Štítov (Stittau)
  • Vlčice (Wildschitz)
  • Vlčtejn (Wildstein, Vlčtýn)
  • Zdemyslice (Domislitz, Domyslice)
  • Žďár (Brand)
1668-1720 oo, +

Matrika obsahuje následující, dnes...

 >
Plzeň Horažďovice 02
  • Babín (Babin)
  • Bojanovice (Bojanowitz)
  • Břežany (Brezan)
  • Horažďovice (Horazdowitz)
  • Chanovice (Chanowitz)
  • Jetenovice (Jettenowitz, Dětenovice)
  • Komušín (Komschin)
  • Malé Hydčice (Klein Hytschitz)
  • Malý Bor (Klein Bor)
  • Týnec (Tejnitz)
  • Újezd u Chanovic (Aujezd bei Chanovic)
  • Veřechov (Werechow)
  • Zářečí (Zaretsch)
1668-1689 *, oo, +
II b.

Matrika obsahuje následující, dnes...

 >
Plzeň Horažďovice 24
  • Babín (Babin)
  • Bojanovice (Bojanowitz)
  • Břežany (Brezan)
  • Dobrotice (Dobrotitz)
  • Hliněný Újezd (Aujezd)
  • Horažďovice (Horazdowitz)
  • Horažďovická Lhota (Lhota bei Horazdowitz)
  • Chanovice (Chanowitz)
  • Jetenovice (Jettenowitz, Dětenovice)
  • Komušín (Komschin)
  • Kozlov (Kozlau)
  • Malé Hydčice (Klein Hytschitz)
  • Malý Bor (Klein Bor)
  • Svaté Pole (Swatopole, Svatopole)
  • Týnec (Tejnitz)
  • Újezd u Chanovic (Aujezd bei Chanovic)
  • Veřechov (Werechow)
  • Zářečí (Zaretsch)
1668-1784 *i, ooi

Index A - Z k časově odpovídajícím...

 >
Plzeň Kralovice 02
  • Buček (Buček, Butschek, Budček)
  • Dolní Hradiště (Unter-Hradischt, Unter-Radisch, Hradišťko, Hradiště Dolejší)
  • Dřevec (Dřewetz)
  • Hodyně (Hodina)
  • Hradecko (Hradecko, Hradetzko)
  • Kočín (Kočin, Kotschin)
  • Kralovice (Kralowitz)
  • Lednice (Lednitz)
  • Výrov (Weirow, Weirau)
1668-1716 *, oo, +

Matrika opatřena foliací; tato...

 >
Plzeň Strašín 01
  • Nahořánky (Nahorzan, Nahořany)
  • Nezdice na Šumavě (Nezditz)
  • Pohorsko (Pohorsko)
  • Rozsedly (Rosed, Rosedly)
  • Strašín (Straschin, Strašeň)
  • Žihobce (Zihobetz)
1668-1699 *, oo, +

fol. 1 - 72: matriční zápisy...

 >
Plzeň Číhaná 02
  • Hůrky (Hurkau)
  • Mostice (Mosting)
  • Podmokly (Podmokl)
  • Úněšov (Anischau)
  • Zahrádka (Zahradka)
1669-1714 *, oo, +
Tom II. B.

Matrika obsahuje následující, dnes...

 >
Plzeň Tachov 02
  • Březí (Pirkau)
  • Ctiboř (Stiebenreith)
  • Dlouhý Újezd (Langendörflas)
  • Halže (Hals)
  • Lučina (Sorghof)
  • Malý Rapotín (Klein-Gropitzreith)
  • Mýto (Mauthdorf)
  • Obora (Thiergarten)
  • Oldřichov (Ulliersreith)
  • Pernolec (Bernetzreith)
  • Písařova Vesce (Albersdorf)
  • Studánka (Schönbrunn)
  • Svobodka (Frauenreith)
  • Tachov (Tachau)
  • Velký Rapotín (Groß-Gropitzreith)
  • Vítkov (Wittingreith)
1669-1706 *, oo, +
Tomus II

str. 1 - 443: matriční zápisy...

 >
Plzeň Tachov 97
  • Tachov (Tachau)
1669-1813 +i

Index není foliovaný. Záznamy jsou...

 >
Plzeň Chudenice 01
  • Chudenice (Chudenitz)
  • Kámen (Kameno)
  • Křenice (Krenitz)
  • Lučice (Lutschitz)
  • Přetín (Pretin)
  • Slatina (Slattin)
  • Trnčí (Trntsch, Trnč)
1670-1789 *

Matrika s dodatečně vyhotovenou...

 >
Plzeň Chudenice 02
  • Chudenice (Chudenitz)
  • Kámen (Kameno)
  • Křenice (Krenitz)
  • Lučice (Lutschitz)
  • Přetín (Pretin)
  • Slatina (Slattin)
  • Trnčí (Trntsch, Trnč)
1670-1798 oo

Matrika bez původní paginace či...

 >
Plzeň Malý Bor 02
  • Břežany (Brezan)
  • Hliněný Újezd (Aujezd, Hliněný Újezdec)
  • Malý Bor (Klein Bor)
  • Třebomyslice (Strebomislitz, Střebomyslice)
  • Týnec (Teinitz)
1670-1703 *, oo, +
II

Matriční kniha Malý Bor 2 obsahuje...

 >
Plzeň Velhartice 02
  • Chotěšov (Koteschau, Kotěšov)
  • Kunkovice (Kunkowitz)
  • Malonice (Mallonitz)
  • Nemilkov (Nemilkau, Nemílkov, Nemělkov)
  • Tajanov (Tajanow, Tajanov u Klatov)
  • Velhartice (Welhartitz)
1670-1675 *, oo

fol. 1 - 29: matriční zápisy...

 >
Plzeň Brod nad Tichou 02
  • Brod nad Tichou (Bruck)
  • Dolní Sedliště (Unter - Zetlisch)
  • Klíčov (Glitschau)
  • Kočov (Gottschau)
  • Kumpolec (Gumplitz)
  • Lom u Tachova (Lohm)
  • Nahý Újezdec (Naketendörflas)
  • Svatý Jan (Sankt - Johann)
  • Týnec (Thein)
  • Ústí (Truß, Drus)
  • Vysoké Sedliště (Hohen - Zetlisch)
1671-1729 *, oo, +
Tomus II.

Matrika obsahuje následující, dnes...

 >
Plzeň Chodov 01
  • Chodov (Chodau)
  • Chranišov (Granesau, Granesava, Hraničov)
  • Mírová (Münchhof)
  • Nová Chodovská (Braunsdorf)
  • Nové Chalupy (Neuhäuser)
  • Počerny (Putschirn)
  • Podhoří (Hunschgrün, Honiggrün)
  • Smolnice (Pechgrün)
  • Stará Chodovská (Stelzengrün, Chodovice)
  • Vintířov (Wintersgrün)
1671-1788 *, oo, +
Tomus Primus

Matrika je opatřena novodobým...

 >
Plzeň Chodová Planá 12
  • Chodová Planá (Kuttenplan)
1671-1788 *, oo, ooi, +

Index k záznamům N a Z je veden jako...

 >
Plzeň Kozlov 02
  • Kojšovice (Koschowitz, Goschowitz)
  • Kozlov (Koßlau)
  • Lachovice (Lachowitz)
  • Mirotice (Miroditz)
  • Pavice (Pobitz)
  • Pěčkovice (Peschkowitz)
  • Sovolusky (Zoboles)
  • Svinov (Schwinau)
1671-1698 *, *i, oo, ooi, +, +i
Tom. II.

Jednotlivé oddíly matriky jsou...

 >
Plzeň Plánice 39
  • Habartice (Habartic)
  • Hnačov (Hnadschow, Hnáčov)
  • Kromeždice
  • Kvasetice (Kwasetitz)
  • Kvaslice (Kwasslicze)
  • Lovčice (Lowtschitz)
  • Mlýnské Struhadlo (Struhadlo, Struhadlo)
  • Nicov (Nitzau)
  • Pečetín (Petschetin)
  • Plánice (Planitz)
  • Plichtice (Plichtitz, Plchtice)
  • Skránčice (Skranschitz)
  • Vítkovice (Witkowicze)
  • Vracov (Wraczowy)
  • Zborovy (Zborow, Zborov)
  • Žďár (Zdiar)
1671-1680 *, oo, +

Zápisy narozených uvedených obcí:...

 >
Plzeň Radnice (RO) 01
  • Bezděkov (Besdiekau)
  • Březina (Bschesina)
  • Bujesily (Bujesil)
  • Hlohovice (Gross Lohowitz)
  • Hřešihlavy (Herschichlau)
  • Chomle (Chomle)
  • Kladruby (Kladrub)
  • Kříše (Krisch)
  • Lhota pod Radčem (Lhota, Lhota unter dem Ratsch, Lhota, Dlouhá Lhota, Velká Lhota, Včelákova Lhota)
  • Lhotka u Radnic (Lhotka, Lhotka)
  • Liblín (Liblin)
  • Mostiště (Moschtitz, Moštice)
  • Němčovice (Niemtschowitz)
  • Olešná (Woleschna)
  • Přívětice (Pschiwietitz, Přivětice)
  • Radnice (Radnitz)
  • Sklená Huť (Glashütte, Sklenná Huť, Skelná Huť)
  • Skomelno (Skomelno)
  • Střapole (Strapol, Střápole, Třapole)
  • Stupno (Stupno)
  • Svinná (Swinna, Sviná)
  • Újezd u Svatého Kříže (Heiligenkreuz, Aujest bei Heiligenkreuz)
  • Vejvanov (Wejwanow)
  • Vranov (Wranov)
  • Vranovice (Wranowitz)
  • Všenice (Wschenitz)
1671-1700 *, oo, +
A

Matrika je opatřena původní foliací...

 >
Plzeň Strážov 02
  • Brtí (Brty)
  • Krotějov (Krotiv)
  • Lukavice (Lukawitz)
  • Opálka (Opalka)
  • Rovná (Ruwna)
  • Strážov (Drosau)
  • Viteň (Witten)
  • Zahorčice (Zahortschitz, Záhorčice)
1671-1706 *, oo, +

Matrika bez paginace či foliace....

 >
Plzeň Chodová Planá 14
  • Chodová Planá (Kuttenplan)
1671-1762 *i, +i

Jedná se o dva samostatné sešity pro...

 >
Plzeň Bukovec 01
  • Bukovec (Mogolzen)
  • Čečovice (Zetschowitz)
  • Černovice (Czarlowitz)
  • Doubrava (Dobrowa, Dobrová)
  • Hradišťany (Radelstein)
  • Malý Malahov (Klein-Malowa, Sirotčí Malahov)
  • Nemněnice (Nemlowitz)
  • Ostromeč (Wassertrompeten)
  • Šlovice (Schlewitz)
  • Štichov (Stich, Štíchov)
  • Všekary (Schekarschen)
1672-1696 *, oo, +
I.

Matrika nově paginována i foliována...

 >
Plzeň Nezamyslice 01
  • Čimice (Cimitz)
  • Domoraz (Domoraz)
  • Frymburk (Frimburg)
  • Kalenice (Kallenitz)
  • Kejnice (Kejnitz)
  • Nezamyslice (Nezamislitz)
  • Žichovice (Zichowitz)
1672-1702 *, oo, +

Matriční zápisy N pro Nezamyslice z...

 >
Plzeň Prostiboř 01
  • Buková (Mukova)
  • Darmyšl (Darmschlag)
  • Prostiboř (Prostibor)
  • Telice (Dölitschen)
  • Tuněchody (Tinchau)
1672-1699 *, oo, +

Matrika byla profoliována v archivu...

 >
Plzeň Domažlice 02
  • Bořice (Borschitz)
  • Domažlice (Taus)
  • Draženov (Dražinov)
  • Chrastavice (Chrastawitz, Chrastowitz, Chrástavice)
  • Luženice (Luschenz, Groß Luschenz, Velké Luženice)
  • Mrákov (Mraken, Mrdaken, Mrdákov)
  • Nevolice (Newolitz)
  • Nová Pasečnice (Neu-Paschnitz, Neu-Pascheschnitz, Nová Pašešnice, Nová Pažežnice)
  • Nový Klíčov (Neuklitschau, Neu-Klitschau, Nový Kyčov)
  • Petrovice (Petrowitz)
  • Radonice (Radonitz)
  • Spáňov (Spanow, Spaňov)
  • Stará Pasečnice (Alt-Paschnitz, Alt-Pascheschnitz, Stará Pašešnice, Stará Pažežnice)
  • Starý Klíčov (Altklitschau, Alt-Klitschau, Kyčov, Starý Kyčov)
  • Stráž (Hochwartel)
  • Tlumačov (Tilmitschau)
1673-1693 *, oo
II.

Zápisy pro každou lokalitu původně...

 >

Stránky