Plzeň (státní archiv) |
Mrákov 18 |
-
Starý Klíčov (Altklitschau, Alt-Klitschau, Starý Kyčov)
|
1935-1938 + |
Matrika je opatřena původní foliací... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Plzeň - okresní úřad 23 |
-
Blovice (Blowitz)
-
Červený Hrádek (Hradek)
-
Česká Bříza (Německá Bříza, Deutsch-Briss, Břízka)
-
Číčov (Tschitschow, Čičov)
-
Čižice (Tschischitz, Čížice)
-
Dobřany (Dobrzan, Wiesengrund)
-
Druztová (Druzdau)
-
Horní Bříza (Ober Břis, Hořejší Bříza)
-
Horomyslice
-
Hradiště
-
Hromnice (Hromitz)
-
Chocenice (Kocenice, Kotzenitz)
-
Chocenická Lhota (Kotzenitzer Lhota)
-
Chotiná (Chotina)
-
Chrást (Chrast, Chrásť)
-
Chválenice (Chwalenitz)
-
Koterov (Koturov)
-
Křimice
-
Kyšice (Kischitz)
-
Ledce (Ledetz)
-
Letkov (Letkau, Ledkov)
-
Lhotka
-
Litice (Lititz, Obvod Plzeň XII-Litice)
-
Losiná (Losin, Losina)
-
Louňová (Launau)
-
Míšov (Mischau, Mišov)
-
Myť (Schlag, Mytí)
-
Nadryby (Nadrib, Nadryb)
-
Nebílovský Borek (Borek bei Nebillau)
-
Nebílovy (Nebillau, Nebilov)
-
Nevřeň (Nevřen, Nebersehum)
-
Nová Huť (Neuhütten)
-
Plzeň (Pilsen)
-
Přešín (Preschin)
-
Radčice
-
Radobyčice (Radobčice)
-
Senec (Senetz)
-
Stará Huť (Eisenhütten)
-
Starý Plzenec (Altpilsen)
-
Střížovice (Strischowitz, Střižovice)
-
Stýskaly
-
Šťáhlavice (Stiahlowitz, Šťáhlavec, Šťáhlavce)
-
Štěnovice (Stienowitz)
-
Štěnovický Borek (Borek bei Stienowitz)
-
Tatiná (Tatina)
-
Tlučná (Tlucna, Tlučna)
-
Třemošná (Třemoschna)
-
Újezd (Oujezd)
-
Útušice (Autuschitz, Outušice)
-
Vejprnice (Wejpernitz)
-
Vlčice (Wildschitz)
-
Vochov (Wochow, Bochov)
-
Záluží (Zaluschi)
-
Zruč (Zrutsch)
-
Ždírec (Schdiretz)
-
Žichlice (Žihlitz, Žichlitz, Žihlice)
-
Žilov (Žilow)
|
1935-1938 + |
Matrika má původní foliaci.
... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Tachov - okresní úřad 03 |
-
Bezvěrov
-
Blížejov
-
Bor
-
Dehetná
-
Dlouhý Újezd
-
Dolní Lomany
-
Dubec
-
Halže
-
Hošťka
-
Hraničky
-
Husárna
-
Jalový Dvůr
-
Jedlina
-
Külsheim
-
Labuť
-
Lesná
-
Lučina
-
Málkov
-
Milíře (Brand)
-
Milíře
-
Mýto
-
Nové Domky
-
Nová Huť
-
Nová Ves
-
Nové Sedliště
-
Novohradský
-
Nýrsko
-
Obora
-
Pavlův Studenec
-
Písařova Vesce
-
Pořejov
-
Přimda
-
Rozvadov
-
Staré Sedliště
-
Studánka
-
Svatá Kateřina
-
Svobodka
-
Tachov
-
Trnová
-
Újezd pod Přimdou
-
Velký Bor
-
Velký Rapotín
-
Větrov
-
Vlkanov
-
Zahájí
-
Žebráky
|
1935-1938 oo |
Matrika má původní foliaci.
... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Karlovy Vary 102 |
|
1935-1939 + |
IV. Matrika má původní foliaci. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Karlovy Vary 106 |
-
Karlovy Vary (Karlsbad, Thermae Carolinae)
|
1935-1940 + |
XII. Matrika má původní foliaci. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Šipín 17 |
-
Rozněvice (Roslowitz, Hroznějovice)
|
1935-1945 +, +i |
III. Matrika má původní foliaci. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Chříč - československá 01 |
-
Bílá Skála (Salzberg, Salcperk, Solnovrch)
-
Brodeslavy (Prodeslad)
-
Březsko
-
Černíkovice (Černikowitz, Tschernikowitz)
-
Čilá (Tschila, Cilla)
-
Dolany (Dolany u Plzně, Dolan, Dollan)
-
Hedčany (Hedčan, Hetzan)
-
Hlince (Hlintsch, Hlintz, Hlinč, Hlínč)
-
Hlohovičky (Klein Lohowitz)
-
Holovousy (Holofous, Holofaus)
-
Huť (Theresienhütte, Terešovská Huť)
-
Chlum (Chlum)
-
Chříč (Křitz, Kreitsch, Kříc)
-
Kladruby (Kladrub)
-
Kožlany (Koschlan, Kozlany, Kozlan, Kožlan)
-
Lhota (Lhota)
-
Milíčov (Miličov)
-
Mlečice (Mletschitz, Bnečice)
-
Modřejovice (Modrzovitz)
-
Podmokly (Podmokl)
-
Prašný Újezd (Praschno-Aujezd, Prasch-Aujest, Prašno Oujezd)
-
Ptyč (Ptýč, Ptíč, Ptitsch)
-
Skoupý (Skaupy, Skoupy)
-
Skryje (Skreje, Skrey)
-
Slatina (Slatina)
-
Studená (Studena)
-
Svinná (Swina, Sviná)
-
Šípy (Schippen)
-
Terešov (Tereschau)
-
Terešovská Huť (Hutten)
-
Třímany (Triman, Trziman)
-
Vejvanov (Wejwanow)
-
Vojenice (Wojenitz)
-
Všehrdy (Wschehrd)
-
Zvíkovec (Swikowetz)
|
1935-1947 oo |
II. B. Čeština; 1942 - 1945 němčina. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Chodský Újezd 32 |
|
1936-1947 +, +i |
VI. V roce 1945 úmrtí z uprchlického... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Nejdek 61 |
|
1936-1946 oo, ooi |
X Němčina; čeština ojediněle. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Plzeň - okresní úřad 22 |
-
Bezděkovec (Besdiekowetz)
-
Blatnice (Blattnitz, Blatnitz)
-
Blovice (Blowitz)
-
Bohušov (Bauschen, Boušov)
-
Borovno (Borowno)
-
Červený Hrádek (Hradek)
-
Česká Bříza (Německá Bříza, Deutsch-Briss, Břízka)
-
Číčov (Tschitschow, Čičov)
-
Čívice (Čiwitz, Tschiwitz)
-
Dobřany (Dobrzan, Wiesengrund)
-
Dobříč (Dobřič, Dobschitsch)
-
Dolany (Dolany u Plzně, Dolan)
-
Dolní Lukavice (Unter-Lukawitz, Dolejší Lukavice)
-
Domažlice (Taus)
-
Drahkov (Drachkau)
-
Drahoňův Újezd (Drahon-Aujest, Drahno Oujezd)
-
Druztová (Druzdau)
-
Dýšina (Deyschina)
-
Holýšov (Holeischen, Holleischen, Holišov, Holejšov)
-
Horní Bříza (Ober Břis, Hořejší Bříza)
-
Hradiště
-
Hradiště (Steinradisch)
-
Hradišťský Újezd (Aujesd bei Blowitz, Hradišťský Oujezd / Oujezdec)
-
Hromnice (Hromitz)
-
Cheb (Eger, Egire, Egra, Chba)
-
Chlum (Chlum)
-
Chlumánky (Chlumanek)
-
Chocenice (Kocenice, Kotzenitz)
-
Chocenická Lhota (Kotzenitzer Lhota)
-
Chocenický Újezd (Kotzenitzer Aujest, Chocenický(Kocenický) Újezd)
-
Chotěšov
-
Chotíkov (Kotigau)
-
Chotiná (Chotina)
-
Chouzovy (Chausov, Chouzov)
-
Chrást (Chrast, Chrásť)
-
Chříč (Křitz, Kreitsch)
-
Chválenice (Chwalenitz)
-
Jarov (Jarau, Jarow, Rajov)
-
Kamenný Újezd (Stein Aujezd)
-
Kašperské Hory (Bergreichenstein)
-
Kaznějov (Kazniau, Gassnau, Kaznau, Kazňov)
-
Klatovy (Klattau)
-
Koloveč (Kollautschen)
-
Konstantinovy Lázně (Konstantinsbad)
-
Koterov (Koturov)
-
Kout na Šumavě (Kauth, Kauty, Kout, Kouto)
-
Kozolupy (Kozolup, Kosolup)
-
Krašovice (Kraschowitz)
-
Křimice
-
Kyšice (Kischitz)
-
Lažany (Laschan)
-
Ledce (Ledetz)
-
Letiny (Lettin)
-
Letkov (Letkau, Ledkov)
-
Líně (Lihn, Lin)
-
Lipnice (Lipnitz, Lípnice)
-
Lišice (Lischitz, Lišce)
-
Liškov (Lischkow)
-
Litice (Lititz, Obvod Plzeň XII-Litice)
-
Losiná (Losin, Losina)
-
Louňová (Launau)
-
Míšov (Mischau, Mišov)
-
Mladotice (Mlatz)
-
Nahošice (Nahoschitz)
-
Nadryby (Nadrib, Nadryb)
-
Nebílovský Borek (Borek bei Nebillau)
-
Nekmíř (Nekmiř, Nekmirseh)
-
Nevřeň (Nevřen, Nebersehum)
-
Nezbavětice (Nazbamietitz)
-
Nezvěstice (Neswiestitz)
-
Nová Huť (Neuhütten)
-
Nová Ves (Neudorf)
-
Nové Mitrovice (Neu-Mitrowitz, Mitrovice)
-
Nýřany (Nürschan)
-
Planá (Plana)
-
Plasy (Plas, Plass)
-
Plešnice (Pleschnitz)
-
Plzeň (Pilsen)
-
Poběžovice (Ronsperg)
-
Přešín (Preschin)
-
Přeštice (Pschestitz, Přestice)
-
Příkosice (Pschikositz)
-
Příšov (Přischow, Příčov)
-
Radčice
-
Radnice (Radnitz)
-
Radobyčice (Radobčice)
-
Robčice (Robschitz, Hrobčice)
-
Rokycany (Rokitzan)
-
Rybnice (Rybnitz)
-
Seč (Setsch, Seteč)
-
Sedlec (Sedletz, Sedleč)
-
Senec (Senetz)
-
Skočice (Skotschitz, Skočce)
-
Smědčice (Smetschitz, Směčice)
-
Smederov (Smederau, Smrdov, Smedrov)
-
Spálené Poříčí (Brenn-Poritschen)
-
Spankov (Spankowa, Spankau)
-
Srby (Sirb)
-
Starý Plzenec (Altpilsen, Plzenec)
-
Střížovice (Strischowitz, Střižovice)
-
Stupno
-
Stýskaly
-
Sušice (Schüttenhofen)
-
Šťáhlavice (Stiahlowitz, Šťáhlavec, Šťáhlavce)
-
Šťáhlavy (Stiahlau)
-
Štěnovice (Stienowitz)
-
Štěnovický Borek (Borek bei Stienowitz)
-
Štítov (Stittau)
-
Tachov (Tachau)
-
Tatiná (Tatina)
-
Terešov (Tereschau)
-
Tlučná (Tlucna, Tlučna)
-
Trnová (Trnowa, Tirnau)
-
Třemošná (Třemoschna)
-
Tymákov (Timakow, Timákov)
-
Újezd
-
Újezd (Oujezd)
-
Únětice (Aunietitz, Ounětice)
-
Vejprnice (Wejpernitz)
-
Vlčice (Wildschitz)
-
Vlčtejn (Wildstein, Vlčtýn)
-
Vlkov (Wolfshof)
-
Vochov (Wochow, Bochov)
-
Zahrádka (Sachradka)
-
Záluží (Zaluschi)
-
Zbiroh (Sbirow, Zbirov)
-
Zborovy (Zborow, Zborov)
-
Zbůch (Zwug, Zbuch)
-
Zdemyslice (Domislitz, Domyslice)
-
Zruč (Zrutsch)
-
Žákava (Schakau, Žáková, Žákova)
-
Ždírec (Schdiretz)
-
Železná Huť
-
Železná Ruda (Eisenstein)
-
Žichlice (Žihlitz, Žichlitz, Žihlice)
-
Žilov (Žilow)
-
Žlutice (Luditz, Luticium)
|
1936-1937 oo |
XV Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Plzeň 132 |
|
1936-1938 + |
Matrika má původní foliaci. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Rokycany - okresní úřad 06 |
|
1936-1942 oo |
V. Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Horní Folmava 30 |
-
Česká Kubice (Böhmisch-Kubitzen, České Kubice)
|
1936-1943 oo, ooi |
Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Všeruby (PS) 35 |
-
Čemíny (Tschemin)
-
Hunčice (Hundschitz)
-
Klenovice (Klenowitz)
-
Kunějovice (Kuniowitz, Kunowitz, Kuňovice)
-
Mostice (Mosting)
-
Radimovice (Radlowitz, Radímovice, Radlovice)
-
Spankov (Spankowa, Spankau)
-
Všeruby (Wscherau)
-
Zahrádka (Zahradka)
|
1936-1944 oo |
IV. B XI. Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Dobřany 83 |
|
1936-1936 + |
Matrika je vedena pro psychiatrickou... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Kobylé 22 |
|
1936-1943 oo, ooi |
III. Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Aš - Mikulov 45 |
|
1936-1946 oo, ooi |
XII. Němčina; 1946 čeština.
Matrika... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Cheb-sv. Mikuláš 205 |
-
Cheb (Eger, Egire, Egra, Chba)
|
1936-1946 oo, ooi |
T
6 Němčina; 1936 a 1945-1946 čeština.... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Cheb-sv. Anna 30 |
-
Horní Pelhřimov (Ober Pilmersreuth, Oberpilmersreuth, Horní Pilmersreuth)
-
Cheb (Eger)
|
1937-1944 +, +i |
I.
Lit. E. Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Žalmanov 41 |
|
1937-1946 +, +i |
V. Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Stříbro - okresní úřad 07 |
-
Dobřany
-
Dolany u Stříbra
-
Doubrava (Dobraken)
-
Holýšov
-
Honezovice
-
Cheb
-
Chotěšov
-
Kamenný Újezd
-
Kladruby (Kladrau)
-
Kozolupy
-
Lhota u Stříbra
-
Líně
-
Líšina
-
Lomnička
-
Malesín [Čbán]
-
Mantov
-
Nová Ves
-
Nýřany
-
Pňovany
-
Přehýšov
-
Stod
-
Stříbro
-
Sulislav
-
Svinná
-
Tlučná
-
Město Touškov
-
Trpísty
-
Týnec
-
Úherce
-
Únehle
-
Velký Žernošek
-
Vlkýš
-
Vlkýš I
-
Vstiš
-
Zbůch
|
1937-1938 oo,ooi |
Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Svatava 01 |
-
Cikánka (Špic, Spitz, Zigeunerspitz)
|
1937-1939 oo, ooi |
Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Karlovy Vary - okresní úřad 09 |
-
Andělská Hora (Engelhaus)
-
Bohatice (Weheditz, Vehedice)
-
Bor (Haid, Merica, Haydt)
-
Březová (Pirkenhammer, Birkenhammer)
-
Čankov (Schankau)
-
Dalovice (Dallwitz)
-
Dlouhá (Langgrün)
-
Dlouhá Lomnice (Langlammitz, Lopnič Dlouhá)
-
Doubí (Aich, Querc)
-
Drahovice (Drahowitz)
-
Dubina (Eichenhof)
-
Dvory (Meierhöfen)
-
Háje (Funkenstein)
-
Hájek (Grasengrün)
-
Horní Lomnice (Ober-Lomitz)
-
Hroznětín (Lichtenstadt, Lucida civitas)
-
Hřebečná (Hengstererben)
-
Chodov (Chodau)
-
Jenišov (Janessen)
-
Karlovy Vary (Karlsbad, Thermae Carolinae)
-
Kolová (Kohlau)
-
Kyselka (Gießhübl-Sauerbrunn, Kysibl-Kyselka)
-
Lesov (Lessau)
-
Nejda (Neudau)
-
Nová Role (Neu-Rohlau)
-
Olšová Vrata (Espenthor)
-
Ostrov (Schlackenwerth)
-
Otovice (Ottowitz)
-
Pastviny (Ranzengrün)
-
Pila (Schneidmühl)
-
Počerny (Putschirn)
-
Pulovice (Pullwitz, Pulvice)
-
Radošov (Rodisfort)
-
Rudné (Trinkseifen)
-
Rybáře (Fischern)
-
Sadov (Sodau)
-
Sedlec (Zettlitz)
-
Sedlečko (Satteles)
-
Stará Role (Alt-Rohlau)
-
Svatobor (Zwetbau)
-
Tašovice (Taschwitz)
-
Všeborovice (Schobrowitz)
-
Vysoká (Hohendorf)
|
1937-1939 oo |
VI. Matrika má původní stránkování. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Plzeň 134 |
-
Plzeň (Pilsen)
-
Bolevec
-
Bukovec
-
Doudlevce
-
Doubravka
-
Skvrňany
-
Újezd
|
1937-1939 oo |
27 Matrika má původní foliaci. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Plzeň - okresní uřad 24 |
-
Blovice (Blowitz)
-
Bolevec
-
Bor (Haid)
-
Božkov
-
Bzí (Holler, Bzy)
-
Černice
-
Červený Hrádek (Hradek)
-
Čilá (Tschila)
-
Čívice (Čiwitz, Tschiwitz)
-
Dnešice (Dneschitz)
-
Dobřany (Dobrzan, Wiesengrund)
-
Domažlice (Taus)
-
Druztová (Druzdau)
-
Dýšina (Deyschina)
-
Ejpovice (Eipowitz)
-
Holýšov (Holeischen, Holleischen, Holišov, Holejšov)
-
Horní Bříza (Ober Břis, Hořejší Bříza)
-
Horšovský Týn (Bischofteinitz, Horšův Týn, Týn Horšův)
-
Hradiště
-
Hradiště (Steinradisch)
-
Hradišťská Lhotka (Lhotka bei Steinradisch)
-
Hromnice (Hromitz)
-
Hvozd (Fosslau)
-
Chocenice (Kotzenitz)
-
Chocenický Újezd (Kotzenitzer Aujest, Chocenický(Kocenický) Újezd)
-
Chotěšov (Chotieschau)
-
Chotiná (Chotina)
-
Chotíkov (Kotigau)
-
Chlum (Chlum)
-
Chrást (Chrast, Chrásť)
-
Chválenice (Chwalenitz)
-
Janovice (Janowitz)
-
Jarov (Jarau, Jarow, Rajov)
-
Kamenný Újezd (Stein Aujezd)
-
Kaznějov (Kazniau, Gassnau, Kaznau, Kazňov)
-
Klatovy (Klattau)
-
Klášter (Kloster)
-
Klenová (Klenau, Klenové)
-
Kornatice (Kornatitz)
-
Koterov (Koturov)
-
Kout na Šumavě (Kauth, Kauty, Kout, Kouto)
-
Krašovice (Kraschowitz)
-
Křimice
-
Kříše (Krisch)
-
Kyšice (Kischitz)
-
Ledce (Ledetz)
-
Litice (Lititz, Obvod Plzeň XII-Litice)
-
Líně (Lihn, Lin)
-
Lomnička (Lomnička, Lomnitschka)
-
Losiná (Losin, Losina)
-
Louňová (Launau)
-
Malesice
-
Lučiště (Lutschischt)
-
Město Touškov (Stadt Tuschkau)
-
Milínov (Milinau, Milinov)
-
Mítov (Mittau)
-
Míšov (Mischau, Mišov)
-
Nadryby (Nadrib, Nadryb)
-
Nalžovy (Ellischau)
-
Nebílovský Borek (Borek bei Nebillau)
-
Nechanice (Nechanitz, Nechánice)
-
Nekmíř (Nekmiř, Nekmirseh)
-
Nepomuk (Nepomuk)
-
Nevřeň (Nevřen, Nebersehum)
-
Nezbavětice (Nazbamietitz)
-
Nezvěstice (Neswiestitz)
-
Německá Bříza (Deutsch-Briss, Břízka, Česká Bříza)
-
Nová Hospoda
-
Nová Huť (Neuhütten)
-
Nynice (Ninitz)
-
Nýřany (Nürschan)
-
Obora (Wobora)
-
Plasy (Plas, Plass)
-
Plzeň (Pilsen)
-
Pocinovice (Putzeried, Pocínovice, Počinovice, Počiňovice)
-
Podmokly (Podmokl)
-
Přehořov (Überbergen, Přehoř, Přehorz)
-
Přestavlky (Petersheim)
-
Přešín (Preschin)
-
Příšov (Přischow, Příčov)
-
Radčice
-
Radnice (Radnitz)
-
Radobyčice (Radobčice)
-
Rokycany (Rokitzan)
-
Řenče (Rentsch)
-
Sedlec (Sedletz, Sedleč)
-
Seč (Setsch, Seteč)
-
Senec (Senetz)
-
Smědčice (Smetschitz, Směčice)
-
Spálené Poříčí (Brenn-Poritschen)
-
Starý Plzenec (Altpilsen)
-
Stod (Staab, Stodo)
-
Stříbro (Mies)
-
Střížovice (Strischowitz, Střižovice)
-
Stýskaly
-
Sulkov
-
Svojkovice (Swojkowitz, Svejkovice)
-
Štěnovice (Stienowitz)
-
Šťáhlavice (Stiahlowitz, Šťáhlavec, Šťáhlavce)
-
Šťáhlavy (Stiahlau)
-
Štítov (Stittau)
-
Tatiná (Tatina)
-
Trnová (Trnowa, Tirnau)
-
Tržek (Trschek)
-
Třemošná (Třemoschna)
-
Tymákov (Timakow, Timákov)
-
Újezd
-
Újezd nade Mží (Aujezd ob der Mies)
-
Únětice (Aunietitz, Ounětice)
-
Útušice (Autuschitz, Outušice)
-
Valcha (Walke)
-
Vejprnice (Wejpernitz)
-
Vlčice (Wildschitz)
-
Vlčtejn (Wildstein, Vlčtýn)
-
Vochov (Wochow, Bochov)
-
Záluží (Zaluschi)
-
Zbůch (Zwug, Zbuch)
-
Zhůř (Sursch, Zhůře)
-
Zruč (Zrutsch)
-
Žákava (Schakau, Žáková, Žákova)
-
Ždírec (Schdiretz)
-
Želčany (Seltschan, Selčany)
-
Železná Ruda (Eisenstein)
-
Železný Újezd (Eisenaujest, Železný Oujezd)
-
Žichlice (Žihlitz, Žichlitz, Žihlice)
|
1937-1939 oo |
XVI. Spodní okraj desek je zpevněn... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Plzeň - U Panny Marie Růžencové 11 |
-
Božkov
-
Letná
-
Lobzy
-
Plzeň (Pilsen)
-
Petrohrad
-
Petřín
-
Slovany
|
1937-1941 oo |
V. Kniha má poškozený hřbet. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Aš - evangelická 74 |
|
1937-1945 +, +i |
12 Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Horní Lomany 215 |
-
Krapice (Kropitz, Kropicz)
|
1937-1946 + |
IX. Matrika obsahuje vložené přílohy.... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Klatovy 91 |
|
1937-1946 + |
53 Údaj na hřbetě se neshoduje se... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Chodov - evangelická 02 |
-
Hory (Horn)
-
Chodov (Chodau)
-
Chranišov (Granesau, Granesava, Hraničov)
-
Jimlíkov (Imlikau, Imligau)
-
Královské Poříčí (Königswerth)
-
Mírová (Münchhof, Mnichov)
-
Nové Sedlo (Neusattl)
-
Podhoří (Hunschgrün, Honiggrün)
-
Rájec (Nancy)
-
Smolnice (Beckengrun, Pechgrün)
-
Sokolov (Falkenau an der Eger, Falkenau, Falknov nad Ohří, Falknov)
-
Stará Chodovská (Stelzengrün, Chodovice)
-
Vintířov (Wintersgrün)
|
1938-1945 oo, ooi |
Matrika obsahuje přílohy. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Chodov - evangelická 04 |
-
Božičany (Poschetzan)
-
Hory (Horn)
-
Cheb (Eger, Egire, Egra, Chba)
-
Chodov (Chodau)
-
Chranišov (Granesau, Granesava, Hraničov)
-
Jimlíkov (Imlikau, Imligau)
-
Lipnice (Litmice, Litmitz, Littmitz, Lytmiz)
-
Loket (Elbogen)
-
Loučky (Grünlas)
-
Mírová (Münchhof, Mnichov)
-
Nová Chodovská (Braunsdorf)
-
Podhoří (Hunschgrün, Honiggrün)
-
Smolnice (Beckengrun, Pechgrün)
-
Sokolov (Falkenau an der Eger, Falkenau, Falknov nad Ohří, Falknov)
-
Stará Chodovská (Stelzengrün, Chodovice)
-
Vintířov (Wintersgrün)
|
1938-1945 +, +i |
Němčina; 1945 čeština.
Matrika... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Loket - okresní úřad 04 |
-
Alberov (Albernhof)
-
Božičany (Poschetzan)
-
Čistá (Lauterbach Stadt, Město Litrbachy)
-
Horní Slavkov (Schlaggenwald)
-
Chodov (Chodau)
-
Jehličná (Grasseth)
-
Kobelec (Kofel, Kofl)
-
Krásno (Schönfeld, Krásno nad Teplou)
-
Lipnice (Littmitz, Litmitz) [zaniklá část obce Vintířov, Vintířov u Sokolova, okres Sokolov)
-
Loket (Elbogen)
-
Loučky (Grünlas)
-
Mírová (Münchhof, Mnichov)
-
Nová Chodovská (Braunsdorf)
-
Nová Role (Neu-Rohlau)
-
Nové Sedlo (Neusattl)
-
Rájec (Kösteldorf)
-
Smolnice (Beckengrun, Pechgrün)
-
Stará Chodovská (Stelzengrün, Chodovice)
-
Staré Sedlo (Altsattl, Alt-Sattl)
-
Tatrovice (Dotterwies)
-
Údolí (Zech)
-
Vintířov (Wintersgrün)
-
Vřesová (Doglasgrün, Dohnalov)
|
1938-1938 oo |
III. Matrika obsahuje přílohy. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Luby 60 |
|
1938-1947 +, +i |
III. Němčina; 1947 čeština.
Matrika... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Radošov (Rodisfort) 14 |
-
Dolní Lomnice (Unter-Lomitz, Unterlomitz)
|
1938-1946 oo, ooi |
VI. Obec byla k faře Radošov přeřazena... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Stříbro - okresní úřad 10 |
-
Alfrédov (Alfredshof)
-
Blatnice (Blattnitz, Blatnitz)
-
Borovany (Turban)
-
Březí (Seslas)
-
Cebiv (Zebau)
-
Černošín (Tschernoschin)
-
Černovice (Czarlowitz)
-
Číhaná (Tschihana, Čihana, Cžihana)
-
Dobřany (Dobrzan, Wiesengrund)
-
Dolní Sekyřany (Unter-Sekerzan, Untersekerschan, Dolejší Sekyřany)
-
Erpužice (Welperschitz)
-
Holýšov (Holeischen, Holleischen, Holišov, Holejšov)
-
Hněvnice (Hniemitz)
-
Chotěšov (Chotieschau)
-
Chotěšovičky (Klein Chotieschau)
-
Jivjany (Gibian, Giwian, Jivany, Jívany)
-
Kamenný Újezd (Stein Aujezd)
-
Kladruby (Kladrau)
-
Kostelec (Kosteletz)
-
Kotovice (Gottowitz)
-
Kozolupy (Kozolup, Kosolup)
-
Láz (Laas)
-
Lažany (Laschan)
-
Lhota u Dobřan
-
Lisov (Lissowa)
-
Lochousice (Lochutzen)
-
Lom u Tachova (Lohm)
-
Lšelín (Elschelin)
-
Mantov (Mantow, Mantau)
-
Malesice
-
Malovice (Malovitz, Mallowitz)
-
Město Touškov (Stadt Tuschkau)
-
Mířovice (Mirschowitz)
-
Náklov (Nagles, Naglos)
-
Nedražice
-
Nový (Nowy, Novi, Nowi)
-
Nýřany (Nürschan)
-
Ostrov (Ostrau)
-
Otročín
-
Plešnice (Pleschnitz)
-
Přehýšov (Přeheischen, Pscheheischen)
-
Řebří (Leiter)
-
Stod (Staab, Stodo)
-
Stříbro (Mies)
-
Sviňomazy (Zwinomas)
-
Svojšín (Schweißing)
-
Šlovice (Schlewitz)
-
Trpísty (Trpist)
-
Únehle (Unola)
-
Ves Touškov (Tuschkau-Dorf)
-
Vlkýš (Wilkischau)
-
Vrhaveč (Worhabschen)
-
Vstiš (Stich, Štich)
-
Vrbice u Stříbra (Wrbitz, Vrbice)
-
Zálezly (Salesl)
-
Zbůch (Zwug, Zbuch)
|
1938-1947 oo, ooi |
VI Němčina; od roku 1945 čeština.... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Stříbro - okresní úřad 09 |
-
Blatnice (Blattnitz, Blatnitz)
-
Dobřany (Dobrzan, Wiesengrund)
-
Chotěšov (Chotieschau)
-
Kamenný Újezd (Stein Aujezd)
-
Milíkov (Millikau)
-
Nýřany (Nürschan)
-
Přehýšov (Přeheischen, Pscheheischen)
-
Stříbro (Mies)
-
Zbůch (Zwug, Zbuch)
|
1938-1939 + |
IV Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Horšovský Týn - Standesamt 01 |
-
Bezvěrov (Wasserau)
-
Bělá nad Radbuzou (Weißensulz)
-
Blížejov (Blisowa)
-
Březí (Birk, Pirk)
-
Buková (Mukova)
-
Bukovec (Mogolzen)
-
Čečovice (Zetschowitz)
-
Černá Hora
-
Černovice (Czarlowitz)
-
Dolní Huť (Unterhütte)
-
Dolní Metelsko (Unter-Medelzen)
-
Drahotín (Trohatin)
-
Hašov (Haschowa, Hažov, Hažovo, Horšov)
-
Herštejnské Chalupy (Hirschsteinhäusel)
-
Holubeč (Holubschen)
-
Hora Svatého Václava (Berg)
-
Horoušany (Horauschen)
-
Horšov (Horschau)
-
Horšovský Týn (Bischofteinitz, Horšův Týn, Týn Horšův)
-
Hostouň (Hostau)
-
Chřebřany (Kržeberscham, Křeberscham, Křebřan, Křebřany)
-
Jindřichova Hora
-
Korytany (Rindel, Rindl)
-
Křakov (Křakau)
-
Liščí Hora (Fuchsberg)
-
Lísková (Haselbach)
-
Malý Malahov (Klein-Malowa, Sirotčí Malahov)
-
Mašovice (Maschowitz)
-
Meclov (Metzling)
-
Mezholezy (Messhals)
-
Mělnice (Melmitz)
-
Mírkovice (Mirkowitz, Mirkovice)
-
Mířkov (Mirschikau, Mirkov, Miřkov)
-
Mlynářka (Schangen Mühl)
-
Mnichov (Münchsdorf)
-
Mostek (Schwanenbrückl, Schwanenbrückel, Švanenbrückl)
-
Mračnice (Raschnitz)
-
Mutěnín (Muttersdorf)
-
Načetín (Natschetin)
-
Nemanice (Wassersuppen)
-
Nemněnice (Nemlowitz)
-
Němčice (Niemtschitz)
-
Nová Huť (Friedrichshütte)
-
Novosedly (Neubau)
-
Nuzarov (Nimvergut)
-
Ohnišťovice (Wonischen)
-
Oplotec (Amblatz, Amplatz)
-
Otov (Wottawa)
-
Paadorf
-
Pařezov (Parisau)
-
Pivoň (Stockau)
-
Pleš (Plöss, Plöß)
-
Poběžovice (Ronsperg)
-
Pocinovice (Potzowitz)
-
Podražnice (Podrasnitz, Podrážnice)
-
Polžice (Polschitz)
-
Postřekov (Pössigau)
-
Přes (Přeß, Přesz)
-
Racov (Ratzau, Racovy)
-
Ruštejn (Ruhstein)
-
Rybník (Waier, Vaier)
-
Sedlec (Sadl)
-
Semněvice (Hoch-Semlowitz, Groß-Semlowitz, Velké Semněvice)
-
Semošice (Semeschitz)
-
Skláře (Glaserau)
-
Smolov (Schmolau, Šmolau)
-
Srby (Sirb)
-
Stará Huť (Althütten, Starý Hamr)
-
Starý Kramolín (Alt-Gramatin, Kramolín)
-
Svržno (Zwirschen)
-
Sychrov (Sichrowa, Sichrov)
-
Šidlákov (Schilligkau, Šidlakov)
-
Šitboř (Schittwa, Schüttwa, Ješitboř)
-
Štítary (Schüttarschen)
-
Švarcava (Schwarzach, Švarzach)
-
Třebnice (Trebnitz)
-
Třemešné (Zemschen)
-
Újezd Svatého Kříže (Heiligenkreuz, Oujezd Svatého Kříže)
-
Valdorf (Walddorf, Valddorf)
-
Valtířov (Waldersgrün, Valtiřov)
-
Václav (Wencelsdorf)
-
Vidice (Widlitz, Vidlice)
-
Vítání (Witana)
-
Vlkanov (Wilkenau, Vlkánov)
-
Vranov (Frohnau, Fronau)
-
Závist (Neid)
-
Ždánov (Tannawa)
-
Železná (Eisendorf)
|
1938-1939 oo, ooi |
Matrika zahrnuje také lokalitu... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Kraslice - Standesamt 01 |
-
Bublava (Schwaderbach)
-
Čirá (Lauterbach, Litrbachy)
-
Háj (Silbersgrün)
-
Jindřichovice (Heinrichsgrün)
-
Kraslice (Graslitz)
-
Krásná (Schönwerth)
-
Liboc (Frankenhammer)
-
Mlýnská (Konstadt, Kunštát)
-
Nová Ves (Neudorf)
-
Obora (Hochgarth)
-
Rotava (Rothau)
-
Smolná (Pechbach)
-
Hraničná (Markhausen)
-
Sklená (Glasberg)
-
Sněžná (Schönau, Šenava)
-
Stříbrná (Silberbach)
-
Tisová (Eibenberg)
-
Valtéřov (Waltersgrün)
-
Zelená Hora (Grünberg)
|
1938 oo |
151 záznamů sňatků |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Planá - okresní úřad 01 |
-
Bezdružice (Weseritz)
-
Bezemín (Wesamin)
-
Boněnov (Punnau)
-
Brod nad Tichou (Bruck)
-
Broumov (Promenhof)
-
Břetislav (Setzlaw)
-
Budeč (Wutsch, Budče)
-
Damnov (Damnau)
-
Dlouhé Hradiště (Langen - Radisch)
-
Dolní Jadruž (Unter - Godrisch)
-
Dolní Jamné (Unter-Jamny, Unterjamny, Dolní Jemné)
-
Dolní Polžice (Polschitz)
-
Dolní Sedliště (Unter - Zetlisch)
-
Dolní Víska (Unter - Dörfles)
-
Dolní Žandov (Unter Sandau)
-
Domaslav (Böhmisch - Domaschlag, Česká Domaslav)
-
Drmoul (Dürrmaul)
-
Hanov (Honau)
-
Horní Ves (Oberdorf)
-
Horní Žandov (Ober Sandau)
-
Hostíčkov (Hetschigau)
-
Chodová Planá (Kuttenplan)
-
Chodovská Huť (Kuttenplaner Schmelzthal)
-
Chodský Újezd (Heiligenkreuz, Svatý Kříž)
-
Josefova Huť (Josefihütte)
-
Kamýček (Kametschen)
-
Kočov (Gottschau)
-
Kokašice (Kokaschitz)
-
Konstantinovy Lázně (Konstantinsbad)
-
Kořen (Kurschin)
-
Krsov (Girschowa)
-
Křelovice (Krzelowitz, Kschelowitz, Chřelovice)
-
Křivce (Krips)
-
Kříženec (Kiesenreuth)
-
Kumpolec (Gumplitz)
-
Kyjov (Khoau)
-
Labuť (Labant)
-
Lázně Kynžvart (Bad Königswart, Königswart, Kinžvart)
-
Lestkov (Leskau)
-
Lhotka (Voglsang)
-
Mariánské Lázně (Marienbad)
-
Michalovy Hory (Michelsberg)
-
Milíkov (Millikau)
-
Nahý Újezdec (Naketendörflas)
-
Neblažov (Glasau)
-
Něšov (Neschowa)
-
Nová Strast (Neusorg)
-
Nová Ves (Neudorf)
-
Nová Víska (Neudörfl, Véska Nová)
-
Nový Haimhausen (Neuhaimhausen)
-
Okrouhlé Hradiště (Scheiben - Radisch)
-
Olbramov (Wolfersdorf)
-
Ostrov u Bezdružic
-
Pakoslav (Pokeslaw)
-
Pavlovice (Pawlowitz)
-
Planá (Plan)
-
Plánská Huť (Planer Schmelzthal, Plánský Schmelzthal)
-
Polínka (Pollinken, Polenka, Polanka)
-
Poloučany (Polutschen)
-
Rájov (Rojau)
-
Řešanov (Goldwag)
-
Skelné Hutě (Glashütten)
-
Strahov (Strahof)
-
Stříbro (Mies)
-
Svahy (Hangendorf)
-
Svatý Jan (Sankt - Johann)
-
Světec (Schwitz, Schwitz)
-
Štipoklasy (Stipokl)
-
Štokov (Stockau)
-
Trhomné (Trahona, Trhonín)
-
Týnec (Thein)
-
Úšovice (Auschowitz, Úševice, Ouševice)
-
Úterý (Neumarkt, Neumarkt, Outerý)
-
Velká Ves (Sinzendorf)
-
Vížka (Wieschka)…)
|
1938-1939 oo |
III Matrika má původní foliaci. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Sokolov - okresní úřad 06 |
-
Alberov (Albernhof)
-
Annina Ves (Annadorf)
-
Aš (Asch)
-
Bernov (Bernau)
-
Boden (Boden)
-
Bukovany (Bukwa)
-
Bystřina (Reichenbach)
-
Citice (Zieditz)
-
Čistá (Lauterbach Dorf, Ves Litrbachy)
-
Dasnice (Daßnitz)
-
Dolní Nivy (Unter Neugrün)
-
Dolní Rozmyšl (Deutschbundesort)
-
Dolní Rychnov (Unter-Reichenau)
-
Dvory (Maierhöfen)
-
Habartov (Habersbirk, Haberspirk)
-
Hlavno (Kloben)
-
Horní Rychnov (Ober-Reichenau)
-
Hory (Horn)
-
Hrádek (Pürgles)
-
Hrušková (Birndorf)
-
Hřebeny (Hartenberg)
-
Chlum Svaté Maří (Marie Kulm)
-
Chotíkov (Kotigau)
-
Jehličná (Grasseth)
-
Josefov (Josefsdorf)
-
Kaceřov (Katzengrün)
-
Kamenice (Steinbach, Štampach)
-
Kamenný Dvůr (Steinhof)
-
Kolová (Kogerau, Kagerava)
-
Kostelní Bříza (Kirchenbirk)
-
Krajková (Gossengrün)
-
Královské Poříčí (Königswerth)
-
Krásná Lípa (Schönlind)
-
Kynšperk nad Ohří (Königsberg)
-
Leopoldovy Hamry (Leopoldshammer)
-
Libavské Údolí (Liebauthal)
-
Libnov (Liebenau)
-
Liboc (Leibitsch)
-
Lipnice (Litmitz)
-
Lísková (Haselbach)
-
Lítov (Littengrün)
-
Lomnice (Lanz)
-
Luh nad Svatavou (Werth)
-
Lvov (Lövenhof)
-
Oloví (Bleistadt)
-
Podlesí (Ebersfeld)
-
Pochlovice (Pochlowitz)
-
Radvanov (Robesgrün)
-
Rovná (Ebmeth)
-
Sokolov (Falkenau, Falknov nad Ohří, Falknov)
-
Studánka (Schönbrunn)
-
Studenec (Prünles)
-
Svatava (Zwodau)
-
Šabina (Schaben)
-
Štědrá (Mülln)
-
Těšovice (Teschwitz)
-
Tisová (Theussau)
-
Tunkov (Tunkau)
-
Týn (Thein)
-
Týmov (Tiefengrün)
-
Vítkov (Wudingrün)
-
Vranov (Frohnau)
-
Zlatá (Golddorf)
|
1938-1939 oo |
IV. Matrika má původní foliaci. |
> |