Plzeň (státní archiv) |
Dobřany 66 |
|
1930 + |
Matrika je vedena pro psychiatrickou... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Klenčí pod Čerchovem 28 NEPŘÍSTUPNÉ |
-
Draženov (Drasenau, Trasenau, Dražinov)
-
Klenčí pod Čerchovem (Klentsch, Kleneč, Klenčí u Domažlic)
-
Mlýnec (Linz, Mlýnce)
-
Postřekov (Possigkau, Starý a Nový Postřekov)
-
Ždánov (Tannawa, Zdanov, Zdánov, Ždánov, Žďánov)
|
1930-1937 * |
Matrika má formu sešitů (8 ks) pro... |
|
Plzeň (státní archiv) |
Klenčí pod Čerchovem 36 |
-
Draženov (Drasenau, Trasenau, Dražinov)
-
Klenčí pod Čerchovem (Klentsch, Kleneč, Klenčí u Domažlic)
-
Mlýnec (Linz, Mlýnce)
-
Postřekov (Possigkau, Starý a Nový Postřekov)
-
Ždánov (Tannawa, Zdanov, Zdánov, Ždánov, Žďánov)
|
1930-1937 oo |
Matrika má formu sešitů (8 ks) pro... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Klenčí pod Čerchovem 44 |
-
Draženov (Drasenau, Trasenau, Dražinov)
-
Klenčí pod Čerchovem (Klentsch, Kleneč, Klenčí u Domažlic)
-
Mlýnec (Linz, Mlýnce)
-
Postřekov (Possigkau, Starý a Nový Postřekov)
-
Ždánov (Tannawa, Zdanov, Zdánov, Ždánov, Žďánov)
|
1930-1937 + |
Matrika má formu sešitů (8 ks) pro... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Plzeň - U Panny Marie Růžencové 06 |
-
Božkov
-
Doudlevce (Doudlevec)
-
Lobzy (Lobes, Lobez)
-
Plzeň (Pilsen)
|
1930-1937 oo |
IV. Matrika má původní foliaci- |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Mrákov 16 |
|
1930-1938 + |
Matrika má původní foliaci. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Krašov 01 |
|
1930-1945 + |
VI Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Mirošov 35 |
-
Dobřív (Dobschiw, Dobřev, Dobřiv)
-
Hrádek (Hradek, Hrádek u Rokycan)
-
Chylice (Chylická poušť u sv. Jakuba, Poušť)
-
Janov
-
Kamínky
-
Kolvín (Kolwin)
-
Mirošov (Miröschau, Mirošovy)
-
Myť (Myť mirošovská nad Štítovem ležící, Myť štítovská)
-
Nevid (Newido, Newid, Nevido, Nevidy)
-
Nová Huť (Dolní (Nová) huť, Pec mirošovská)
-
Padrť (Padert)
-
Pavlovsko
-
Příkosice (Pschikositz)
-
Skořice (Skorschitz)
-
Strašice (Straschitz)
-
Štítov (Stittow)
-
Trokavec (Trokawetz, Trokaveč)
-
Veselá (Wessela)
-
Vísky (Wisek, Vísek)
|
1930-1945 oo, ooi |
37 Matrika má původní foliaci: ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Loket 107 |
|
1930-1946 +, +i |
6
IV. Němčina; 1946 čeština.
Matrika... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Tis u Blatna 11 |
|
1930-1946 +, +i |
III. Němčina, jen poslední zápis z r.... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Kralovice - okresní úřad 10 |
-
Babina (Babiná)
-
Bělbožice (Velbovice)
-
Bohy (Bohy)
-
Brodeslavy (Prodeslad)
-
Březsko
-
Břežany (Brezan)
-
Břízsko (Birkau, Březí, Březí dolejší, Bříza Dolní)
-
Buček (Buček, Butschek, Budček)
-
Bučí (Budsch, Butsch, Buč, Budč)
-
Bujesily (Bujesil)
-
Bukovina (Bukowina)
-
Černíkovice (Černikowitz, Tschernikowitz)
-
Čistá (Tschistay)
-
Čivice (Čívice, Čiwitz, Tschiwitz)
-
Dobříč (Dobřič, Dobschitsch)
-
Dolní Hradiště (Unter-Hradischt, Unter-Radisch, Hradišťko, Hradiště Dolejší)
-
Dřevec (Dřewetz)
-
Hadačka
-
Hedčany (Hedčan, Hetzan)
-
Hodyně (Hodina)
-
Holovousy (Holofous, Holofaus)
-
Horní Hradiště (Ober Hradischt, Ober-Radisch)
-
Hradecko (Hradecko, Hradetzko)
-
Chříč (Křitz, Kreitsch, Kříc)
-
Jarov (Jarow, Jarau)
-
Kaceřov (Kacerov, Kacerow, Katzerschow, Kačerov)
-
Kaznějov (Kazniau, Gassnau, Kaznau, Kazňov)
-
Kočín (Kočin, Kotschin)
-
Kopidlo
-
Koryta (Korit, Koryt)
-
Korýtka (Korejtka, Korejtek, Koreitko)
-
Kozojedy (Kozojed, Kosojed)
-
Kožlany (Koschlan, Kozlany, Kozlan, Kožlan)
-
Kralovice (Kralowitz)
-
Lednice (Lednitz)
-
Lhota
-
Lhotka (Lhotka)
-
Liblín (Liblin)
-
Mariánský Týnec
-
Milíčov (Miličov)
-
Mladotice (Mlatz)
-
Nebřeziny (Nebřezin, Bruck, Nebřežiny)
-
Obora (Wobora)
-
Plasy (Plas, Plass)
-
Podmokly (Podmokl)
-
Potvorov (Potworow, Potfuhre, Podvorov)
-
Přehořov (Überbergen, Přehoř, Přehorz)
-
Ptyč (Ptýč, Ptíč, Ptitsch)
-
Robčice (Robschitz, Hrobčice)
-
Řemešín (Řemeschin, Ržemeschin, Remeschin)
-
Sedlec (Sedletz, Sedlice)
-
Slatina (Slatina)
-
Strachovice (Strachowitz)
-
Studená (Studena)
-
Šípy (Schippen)
-
Tlucná (Tlučna)
-
Všehrdy (Wschehrd)
-
Všesulov (Šešulov, Schlösselhof)
-
Žebnice (Žebnitz, Schebnitz)
|
1931-1947 oo |
IV. Čeština; 1942 - 1944 němčina. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Kynšperk nad Ohří 115 |
|
1931-1945 +, +i |
II. Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Pomezí nad Ohří 53 |
-
Dolní Hraničná (Unter Kunreuth, Dolní Kunreuth, Hraničná)
|
1931-1946 + |
VI. Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Plzeň 123 |
-
Obvod Plzeň I-vnitřní město
|
1931-1934 oo |
25. Plzeň (O) z let 1931 - 1934 = fol. 1... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Karlovy Vary 096 |
-
Karlovy Vary (Karlsbad, Thermae Carolinae)
|
1931-1935 + |
Tom. XI. Matrika je opatřena původní foliací... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Dobřany 67 |
|
1931 + |
Matrika je vedena pro psychiatrickou... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Cheb-sv. Mikuláš 179 |
-
Cheb (Eger, Egire, Egra, Chba)
|
1931-1936 oo, ooi |
S Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Karlovy Vary - okresní úřad 07 |
-
Abertamy (Abertham)
-
Andělská Hora (Engelhaus)
-
Bečov nad Teplou (Petschau)
-
Bohatice (Weheditz, Vehedice)
-
Bor (Haid, Merica, Haydt)
-
Březová (Pirkenhammer, Birkenhammer)
-
Dalovice (Dallwitz)
-
Děpoltovice (Tüppelsgrün)
-
Dolní Lomnice (Unter-Lomitz)
-
Doubí (Aich, Querc)
-
Drahovice (Drahowitz)
-
Dvory (Meierhöfen)
-
Hroznětín (Lichtenstadt, Lucida civitas)
-
Chodov (Chodau)
-
Jáchymov (Joachimsthal, Vallis Joachimi)
-
Jelení (Hirschenstand)
-
Jenišov (Janessen)
-
Karlovy Vary (Karlsbad, Thermae Carolinae)
-
Kraslice (Graslitz)
-
Lesov (Lessau)
-
Maroltov (Marletzgrün)
-
Mezirolí (Sittmesgrün)
-
Nejdek (Neudek)
-
Olšová Vrata (Espenthor)
-
Ostrov (Schlackenwerth)
-
Otovice (Ottowitz)
-
Pila (Schneidmühl)
-
Počerny (Putschirn)
-
Podlesí (Halmgrün)
-
Radošov (Rodisfort)
-
Rybáře (Fischern)
-
Sadov (Sodau)
-
Sedlec (Zettlitz)
-
Sedlečko (Satteles)
-
Sokolov (Falkenau, Falknov nad Ohří, Falknov)
-
Stanovice (Donawitz)
-
Stará Role (Alt-Rohlau)
|
1931-1937 oo |
Matrika má původní stránkování. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Kraslice - okresní úřad 06 |
-
Bublava (Schwaderbach)
-
Chaloupky (Neuhaus)
-
Jelení (Hirschenstand)
-
Jindřichovice (Heinrichsgrün)
-
Kraslice (Graslitz)
-
Nové Hamry (Neu-Hammer)
-
Přebuz (Frühbuß)
-
Rolava (Sauersack)
-
Rotava (Rothau)
-
Smolná (Pechbach)
-
Stříbrná (Silberbach)
-
Tisová (Eibenberg)
-
Zelená Hora (Grünberg)
|
1931-1938 oo, ooi |
Matrika má původní stránkování.... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Mrákov 17 |
-
Starý Klíčov (Altklitschau, Alt-Klitschau, Starý Kyčov)
|
1931-1938 oo |
Matrika má původní foliaci. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Cheb-okresní úřad 05 |
-
Aš (Asch)
-
Boden (Boden)
-
Dlouhé Mosty (Langenbruck)
-
Dolní Částkov (Unter Schossenreuth, Dolní Schossenreuth)
-
Dolní Lipina (Unter Lindau, Dolní Lindava, Dolní Lindov)
-
Dolní Lomany (Unter Lohma, Dolní Lom)
-
Dolní Žandov (Unter Sandau)
-
Drahov (Trogau)
-
Dřenice (Treunitz)
-
Dubina (Eichelberg)
-
Dvoreček (Höflas)
-
Fluhsberg (Flussberg, Häuser am Flussberg, Flufshaüsl)
-
Franky (Frankenhaus)
-
Františkovy Lázně (Franzensbad)
-
Kopanina (Frauenreuth)
-
Habartov (Habersbirk, Haberspirk)
-
Hartoušov (Hartessenreuth)
-
Hazlov (Haslau)
-
Háje (Gehaag)
-
Horní Částkov (Ober Schossenreuth, Horní Schossenreuth)
-
Horní Lomany (Ober Lohma, Horní Lom)
-
Horní Ves (Oberndorf)
-
Hradiště (Reichersdorf)
-
Hrzín (Hörsin)
-
Hůrka (Riehm)
-
Cheb (Eger)
-
Jesenice (Gassnitz)
-
Jindřichov (Honnersdorf)
-
Kateřina (Katharinadorf)
-
Kraslice (Grasslitz)
-
Křižovatka (Klinghart)
-
Lesná (Wallhof, Walhof, Valhof, Valdov)
-
Libá (Liebenstein, Libštejn)
-
Lipoltov (Lapitzfeld). Lipová (Lindenhau, Lipná)
-
Lomnička (Steingrub)
-
Luby (Schönbach)
-
Mariánské Lázně (Marienbad)
-
Maškov (Matzelbach)
-
Milhostov (Mühlessen)
-
Mostov (Mostau)
-
Mlýnek (Mühlgrün)
-
Mýtinka (Rossenreuth)
-
Nebanice (Nebanitz, Nebaniz)
-
Nejdek (Neudek)
-
Neuengrün (Werthengrün)
-
Nová Ves (Neudorf)
-
Nový Dvůr (Neuhof)
-
Nový Kostel (Neukirchen)
-
Obilná (Kornau, Kornov)
-
Odrava (Kulsam)
-
Okrouhlá (Scheibenreuth)
-
Oldřiš (Ullersgrün)
-
Oloví (Bleistadt)
-
Opatov (Absroth)
-
Palič (Palitz, Paliz, Palice)
-
Plesná (Fleissen)
-
Podhrad (Pograth, Pograt)
-
Pomezí nad Ohří (Mühlbach, Pomezí)
-
Potočiště (Dürnbach)
-
Poustka (Oedt)
-
Salajna (Konradsgrün, Kunrátov)
-
Skalná (Wildstein)
-
Slapany (Schloppenhof, Schlopenhof)
-
Slatina (Schlada)
-
Smrčí (Krondorf)
-
Starý Hrozňatov (Altkinsberg, Starý Kinsberg, Starý Kynšperk)
-
Starý Rybník (Altenteich)
-
Stebnice (Stabnitz, Stabniz, Stabnice)
-
Stodola (Stadl)
-
Svatava (Zwodau)
-
Šneky (Schnecken)
-
Teplá-město (Tepl Stadt, Tepl Civitas)
-
Tršnice (Tirschnitz)
-
Třebeň (Trebensdorf)…)
|
1931-1939 oo, ooi |
III. Matrika byla nově svázána koncem 20... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Sokolov - okresní úřad 05 |
-
Březová (Prösau)
-
Bukovany (Bukwa)
-
Citice (Zieditz)
-
Čistá (Lauterbach Dorf, Ves Litrbachy)
-
Dasnice (Daßnitz)
-
Dolní Nivy (Unter Neugrün)
-
Dolní Rychnov (Unter-Reichenau)
-
Dvory (Maierhöfen)
-
Habartov (Habersbirk, Haberspirk)
-
Horní Rychnov (Ober-Reichenau)
-
Hory (Horn)
-
Hrádek (Pürgles)
-
Hrušková (Birndorf)
-
Hřebeny (Hartenberg)
-
Chlum Svaté Maří (Marie Kulm)
-
Chranišov (Granesau, Granesava, Hraničov)
-
Jehličná (Grasseth)
-
Kaceřov (Katzengrün)
-
Kamenice (Steinbach, Štampach)
-
Kolová (Kogerau, Kagerava)
-
Kostelní Bříza (Kirchenbirk)
-
Krajková (Gossengrün)
-
Královské Poříčí (Königswerth)
-
Kynšperk nad Ohří (Königsberg)
-
Lesík (Waldl)
-
Libavské Údolí (Liebauthal)
-
Liboc (Leibitsch)
-
Lipnice (Litmitz)
-
Lísková (Haselbach)
-
Lítov (Littengrün)
-
Lomnice (Lanz)
-
Luh nad Svatavou (Werth)
-
Nejdek (Neudek)
-
Oloví (Bleistadt)
-
Pochlovice (Pochlowitz)
-
Sokolov (Falkenau, Falknov nad Ohří, Falknov)
-
Stará Chodovská (Stelzengrün, Chodovice)
-
Studenec (Prünles)
-
Svatava (Zwodau)
-
Šabina (Schaben)
-
Těšovice (Teschwitz)
-
Tisová (Theussau)
-
Týn (Thein)
-
Vítkov (Wudingrün)
-
Vranov (Frohnau)
|
1931-1937 oo |
III. Matrika má původní foliaci. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Domažlice 95 |
-
Bořice (Borschitz)
-
Domažlice (Taus)
-
Havlovice (Hawlowitz)
-
Chrastavice (Chrastawitz, Chrastowitz, Chrástavice)
-
Nevolice (Newolitz)
-
Nová Pasečnice (Neu-Paschnitz, Neu-Pascheschnitz, Nová Pašešnice, Nová Pažežnice)
-
Petrovice (Petrowitz)
-
Smolov (Smolow)
-
Spáňov (Spanow, Spaňov)
-
Stará Pasečnice (Alt-Paschnitz, Alt-Pascheschnitz, Stará Pašešnice, Stará Pažežnice)
-
Stráž (Hochwartel)
|
1931-1940 oo |
Matrika zahrnuje také lokalitu... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Karlovy Vary - evangelická 16 |
-
Abertamy (Abertham)
-
Albeřice (Alberitz, Klein-Alberitz)
-
Andělská Hora (Engelhaus)
-
Aš (Asch)
-
Bohatice (Weheditz, Vehedice)
-
Bochov (Buchau)
-
Boží Dar (Gottesgab, Theodosium)
-
Březová (Pirkenhammer, Birkenhammer)
-
Dalovice (Dallwitz)
-
Dolní Lomnice (Unter-Lomitz)
-
Doubí (Aich, Querc)
-
Drahovice (Drahowitz)
-
Dvory (Meierhöfen)
-
Horní Žďár (Ober-Brand)
-
Hroznětín (Lichtenstadt, Lucida civitas)
-
Hřebečná (Hengstererben)
-
Jáchymov (Joachimsthal, Vallis Joachimi)
-
Jenišov (Janessen)
-
Karlovy Vary (Karlsbad, Thermae Carolinae)
-
Kfely (Gfell)
-
Krajková (Gossengrün)
-
Květnová (Permesgrün)
-
Lubenec (Lubenz)
-
Merklín (Merkelsgrün)
-
Nejdek (Neudek)
-
Nivy (Spittengrün)
-
Nová Role (Neu-Rohlau)
-
Nové Stanovice (Neu Donawitz)
-
Oldřiš (Ullersgrün)
-
Olšová Vrata (Espenthor)
-
Ostrov (Schlackenwerth)
-
Otovice (Ottowitz)
-
Otročín (Landek)
-
Pěčkovice (Peschkowitz)
-
Pila (Schneidmühl)
-
Počerny (Putschirn)
-
Pstruží (Salmthal)
-
Pšov (Schaub)
-
Rosnice (Rossnitz)
-
Rybáře (Fischern)
-
Sadov (Sodau)
-
Sedlec (Zettlitz)
-
Sedlečko (Satteles)
-
Stará Role (Alt-Rohlau)
-
Suchá (Dürnberg)
-
Šemnice (Schömitz)
-
Tašovice (Taschwitz)
-
Teplá-město (Tepl Stadt, Tepl Civitas)
-
Tis u Blatna (Tiss bei Pladen)
-
Toužim (Theusing)
-
Tuhnice (Donitz)
-
Verušičky (Klein-Werscheditz)
-
Všeborovice (Schobrowitz)
-
Žlutice (Luditz, Luticium)
|
1931-1940 oo |
VI V matrice se vyskytují též lokality... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Plzeň-západ - českobratrská evangelická 04 |
-
Bezděkovec (Besdiekowetz)
-
Bolevec
-
Čelákovy (Tschelaken)
-
Černice
-
Dobřany (Dobrzan, Wiesengrund)
-
Dolní Bělá (Böhm-Neustadtel)
-
Dolní Sekyřany (Unter-Sekerzan, Untersekerschan, Dolejší Sekyřany)
-
Dvorec (Dworec, Eisenhütte)
-
Hlohovčice (Lohowtschitz)
-
Hradiště
-
Chlumčany (Klumtschan)
-
Chotěšov (Chotieschau)
-
Chrást (Chrast, Chrásť)
-
Kařez (Karez, Karas)
-
Klatovy (Klattau)
-
Klášter (Kloster)
-
Kozolupy (Kozolup, Kosolup)
-
Kožlany (Koschlan, Kozlany)
-
Křimice
-
Ledce (Ledetz)
-
Lhota (Elhotten)
-
Líšina (Lischin, Lišina)
-
Litice (Lititz, Obvod Plzeň XII-Litice)
-
Líně (Lihn, Lin)
-
Malesice
-
Mantov (Mantow, Mantau)
-
Merklín (Merklin)
-
Měcholupy (Miecholup)
-
Městys Staňkov (Markt Stankau)
-
Mladotice (Mlatz)
-
Mlýnské Struhadlo (Struhadlo, Struhadlo)
-
Nepomuk (Nepomuk)
-
Nová Ves (Neudorf)
-
Novotníky (Nowotnik, Nevotníky)
-
Nýřany (Nürschan)
-
Osek (Wossek)
-
Oselce (Woseletz)
-
Osobovy (Wosobow, Osobov)
-
Plešnice (Pleschnitz)
-
Plzeň (Pilsen)
-
Poběžovice (Ronsperg)
-
Podhůří (Podhursch, Podhůř)
-
Přeštice (Pschestitz, Přestice)
-
Ptenín (Ptenin)
-
Radčice
-
Radnice (Radnitz)
-
Skašov (Skaschow, Skašova Lhota)
-
Soběsuky (Sobiesuk)
-
Stod (Staab, Stodo)
-
Stupno (Stupno)
-
Sulkov
-
Štěnovice (Stienowitz)
-
Tlučná (Tlucna, Tlučna)
-
Třebčice (Trebschitz)
-
Tymákov (Timakow, Timákov)
-
Úherce (Auherzen)
-
Újezd u Plánice (Aujezd, Oujezd)
-
Valcha (Walke, Tuchwalke)
-
Vejprnice (Wejpernitz)
-
Víska (Dörfel, Výska)
-
Vochov (Wochow, Bochov)
-
Vojtanov (Voitersreuth)
-
Vranov (Wranov)
-
Vstiš (Stich, Štich)
-
Zahrádka (Sachradka)
-
Zbůch (Zwug, Zbuch)
-
Zhůř (Sursch, Zhůře)
-
Zruč (Zrutsch)
-
Železná Huť
-
Žinkovy (Schinkau)
|
1931-1940 oo |
III. Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Pomezí nad Ohří 48 |
|
1931-1939 oo |
VII Matrika má původní foliaci. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Rybáře 11 |
|
1931-1940 oo, ooi |
VI. Matrika má původní foliaci
fol... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Kraslice 185 |
|
1931-1941 +, +i |
XXVI Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Staňkov 44 |
-
Čermná (Tschirm)
-
Dolní Kamenice (Unter Kamenzen)
-
Hlohová (Lohowa)
-
Hlohovčice (Lohowtschitz)
-
Horní Kamenice (Ober Kamenzen)
-
Krchleby (Skrchleby, Škrchleby)
-
Křenovy (Kschenowa, Křenov, Křenova, Křenové)
-
Městys Staňkov (Markt Stankau)
-
Ohučov (Autschowa)
-
Puclice (Pustlitz)
-
Ves Staňkov (Dorf Stankau, Staňkov)
-
Vránov (Franowa, Vraňov, Vráňov)
|
1931-1942 oo |
VIII. Matrika má původní foliaci. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Klatovy - okresní úřad 08 |
-
Beňovy (Benhof)
-
Bezděkov (Bezdiekau)
-
Běhařov (Wihorzan)
-
Běšiny (Beschin)
-
Bíluky (Bíluk, Běluky)
-
Bolešiny (Bolleschin)
-
Boříkovy (Bořikau)
-
Brtí (Brty)
-
Buršice (Burschitz)
-
Bystré (Bistry, Bystrá, Bystrý)
-
Bystřice nad Úhlavou (Bistritz an der Angel, Bystritz)
-
Čachrov (Čachrau)
-
Černovec (Černoves)
-
Číhaň (Čihaň, Cihau)
-
Dehtín (Dechtin, Dechtín)
-
Dolany (Dollan)
-
Dolní Lhota (Unter Lhota, Marmalova Lhota)
-
Domažličky (Domažlitzl)
-
Drslavice (Drslawic)
-
Dubová Lhota (Aichen)
-
Habartice (Habartitz)
-
Horní Lukavice (Ober-Lukawitz)
-
Hořákov (Hořakow)
-
Chlístov (Chlistau)
-
Chlumčany (Klumtschan)
-
Chocomyšl (Kocomyšl, Kotzomischel)
-
Chudenice (Chudenitz)
-
Janovice nad Úhlavou (Janowitz)
-
Javoří (Jawoří, Javoříčko)
-
Ježovy (Ježow)
-
Jindřichovice (Jindřichowitz)
-
Kal (Gall)
-
Klatovy (Klattau)
-
Klášter (Kloster)
-
Klenová (Klenau, Klenové)
-
Kocourov (Kotzaurow)
-
Kokšín (Kokschin)
-
Kolinec (Kolinetz, Kolínec)
-
Kosmáčov
-
Kovčín (Kowcin, Kozčín)
-
Kozí (Kuzau)
-
Kramolín (Kramolin)
-
Kroměždice (Kromezlitz)
-
Krutěnice (Krutenitz)
-
Křenice (Krenitz)
-
Křištín (Krischtin)
-
Kvasetice (Kwasetitz)
-
Kydliny (Kidlin)
-
Lažánky
-
Lhovice (Elhowic)
-
Lhůta (Lhutta, Marmalova Lhota)
-
Libákovice (Libaken)
-
Lišice (Lischitz, Lišce)
-
Luby (Lub)
-
Lučice (Lutschitz)
-
Lukoviště (Lukowischt)
-
Lužany (Luschan)
-
Makov (Makow)
-
Malá Víska (Malloweska, Maloveska)
-
Malechov (Mallechau)
-
Malonice (Malonitz, Mallonitz)
-
Merklín (Merklin)
-
Měcholupy (Mecholup)
-
Miletice (Miletitz)
-
Myslív (Mysliw, Misliw, Mislív)
-
Mladice (Klementice, Klementitz)
-
Mlýnec (Mlinetz)
-
Mochtín (Mochtin)
-
Myslovice (Mislowitz)
-
Nehodív (Nehodiw, Nehodívo)
-
Nekvasovy (Nekwasow, Nakvasov)
-
Nepomuk
-
Neprochovy (Neprachow, Neprachov)
-
Neurazy (Neuras)
-
Neznašovy (Nesnaschau)
-
Němčice (Niemschitz)
-
Nicov (Nitzau)
-
Novákovice (Nowakowitz)
-
Nýrsko (Neuern)
-
Obytce (Obitz)
-
Ondřejovice (Ondřejowitz, Ondřovice)
-
Oplot (Amplatz, Oplat)
-
Ostřetice (Wostřetitz, Vostřetice)
-
Otín (Wottin, Votín)
-
Pečetín (Petschetin)
-
Petrovičky (Klein Petrowitzl)
-
Pihovice
-
Plánice (Planitz)
-
Plánička (Planicka, Pláničky)
-
Poleň (Markt Pollin)
-
Předslav (Předslaw, Předslava)
-
Přeštice (Pschestitz, Přeštice)
-
Příchovice (Pschichowitz)
-
Pušperk
-
Radinovy (Radinau)
-
Rohozno (Rohozna, Rohožno, Rohozna, Rohožna)
-
Rovná (Ruwna, Růvná)
-
Rudoltice (Hrdoltitz)
-
Řakom (Rzakom)
-
Slatina (Slattina)
-
Slavíkovice (Slawikau, Slavíkov)
-
Soběkury (Sobiekur)
-
Sobětice (Sobetitz)
-
Soustov (Saustowa)
-
Spůle (Spula)
-
Srbice (Srbitz)
-
Srby (Sirb)
-
Strážov (Drosau)
-
Struhadlo (Struhadl)
-
Střeziměř (Strezmeř, Střezměř)
-
Stříbrné Hory (Silberberg, Stříbrné Hory též Nalžovské Hory)
-
Střítež (Střiterz)
-
Sušice (Schüttenhofen)
-
Svrčovec (Svrševes, Svrčeves, Grillendorf)
-
Štěnovice (Stienowitz)
-
Švihov (Schwihau)
-
Tajanov (Tajanow, Tajanov u Klatov)
-
Těchonice (Techonitz)
-
Těšetiny (Teschetin)
-
Točník (Točnik)
-
Tručí (Trutsch, Truč)
-
Třebýcinka (Klein Strebecin)
-
Tupadly (Tupadla, Tupadl)
-
Tužice (Tuzitz)
-
Tvrdoslav (Droslau, Tvrdoslaw)
-
Týnec (Teinizel)
-
Ujčín (Oučín)
-
Úborsko (Auborsko)
-
Újezdec (Oujezdec)
-
Úloh (Auloch, Ouloh)
-
Ústaleč (Austaletz, Oustaleč)
-
Veselí (Wessely)
-
Věckovice (Wickowitz)
-
Viteň (Witten)
-
Vítkovice (Witkowitz)
-
Vracov (Wraczowy)
-
Vrhaveč (Wrhawetsch)
-
Zavlekov (Zamlekau)
-
Zborovy (Zborow, Zborov)
-
Zbyslav (Zbyslaw, Zbislav)
-
Zdebořice (Stoboritz, Stobořice)
-
Zdeslav (Zdaslav, Zdaslaw)
-
Zelená Lhota (Grün)
-
Železná Ruda (Markt Eisenstein)
-
Čínov (Wiederkomm, Wiederkum,Vídrkum)
-
Komošín
|
1931-1943 oo |
III. Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Kynšperk nad Ohří 109 |
-
Kynšperk nad Ohří (Königsberg)
|
1931-1943 oo,ooi |
IX. Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Kralovice - okresní úřad 09 |
-
Bezvěrov (Bernklau, Bärenklau)
-
Dolní Bělá (Böhm-Neustadtel)
-
Dražeň (Dražen, Dražna, Draschen)
-
Hvozd (Fosslau)
-
Jalovčiny
-
Kaznějov (Kazniau, Gassnau, Kaznau, Kazňov)
-
Korýtka (Korejtka, Korejtek, Koreitko)
-
Krašovice (Kraschowitz)
-
Lešovice (Leschowitz)
-
Líté (Littau, Litta, Lité, Litý)
-
Lomnička (Lomnitschka, Lomička)
-
Loza (Losa, Losen)
-
Manětín (Manetin)
-
Mrtník (Mrtnik, Mettnig, Mrtníky)
-
Nový Dvůr (Neuhof)
-
Ondřejov (Ondrzejow)
-
Osojno
-
Rybnice (Rybnitz)
-
Spankov (Špánkov, Spankowa, Spankau)
-
Trnová (Trnowa, Tirnau)
-
Újezd (Aujezdl, Aujest)
|
1931-1938 ooi |
Index slouží částečně k matrice... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Zakšov 16 |
|
1931-1946 oo, ooi |
IV.
A Němčina; 1946 čeština.
Matrika... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Kozlov 51 |
|
1932-1947 oo, ooi |
V. Němčina; 1947 čeština.
Matrika... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Krašov 09 |
|
1932-1947 oo |
Němčina; 1947 čeština.
Index... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Nepomuk 65 |
-
Bezděkovec (Besdiekowetz)
-
Dvorec (Dworec, Eisenhütte)
-
Klášter (Kloster)
-
Kozlovice (Koslowitz)
-
Kramolín (Kramolin)
-
Maňovice (Maniowitz)
-
Mileč (Milletsch)
-
Mohelnice (Mohelnitz)
-
Nová Ves u Nepomuka (Neudorf)
-
Soběsuky (Sobiesuk)
-
Třebčice (Trebschitz)
-
Záhoří (Sahorsch)
-
Želvice (Schelwitz)
|
1932-1946 +, +i |
LVI. Matrika zahrnuje také lokalitu Borek... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Sušice - okresní úřad 08 |
|
1932 +i |
I. Index slouží k matrice OÚ Sušice 07... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Tachov 107 |
|
1932-1947 ooi |
SV. XI. Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Plzeň - okresní úřad 17 |
-
Bližanovy (Blizanow)
-
Blovice (Blowitz)
-
Borovno (Borowno)
-
Bukovník (Bukownik)
-
Břežany (Brezan)
-
Červený Hrádek (Hradek)
-
Česká Bříza (Německá Bříza, Deutsch-Briss, Břízka)
-
Číčov (Tschitschow, Čičov)
-
Čižice (Tschischitz, Čížice)
-
Dobřany (Dobrzan, Wiesengrund)
-
Dolany
-
Dolní Lukavice (Unter-Lukawitz, Dolejší Lukavice)
-
Domažlice (Taus)
-
Drahkov (Drachkau)
-
Druztová (Druzdau)
-
Dýšina (Deyschina)
-
Ejpovice (Eipowitz)
-
Františkovy Lázně (Franzensbad)
-
Hliněný Újezd (Aujezd)
-
Holoubkov (Holoubkau)
-
Horní Bělá (Ober Biela)
-
Horní Bříza (Ober Břis, Hořejší Bříza)
-
Hořehledy (Horschechled)
-
Hradec (Hradzen, Hradce)
-
Hradiště (Steinradisch)
-
Hradišťská Lhotka (Lhotka bei Steinradisch)
-
Hradišťský Újezd (Aujesd bei Blowitz, Hradišťský Oujezd / Oujezdec)
-
Hromnice (Hromitz)
-
Cheb (Eger, Egire, Egra, Chba)
-
Chlumčany (Klumtschan)
-
Chocenice (Kocenice, Kotzenitz)
-
Chodov (Chodau)
-
Chotěšov (Chotieschau, Chotěšovy)
-
Chotíkov (Kotigau)
-
Chotiná (Chotina)
-
Chrást (Chrast, Chrásť)
-
Jarov (Jarau, Jarow, Rajov)
-
Kaznějov (Kazniau, Gassnau, Kaznau, Kazňov)
-
Kdyně (Neugedein, Nová Kdyně, Nová Kdyň)
-
Klatovy (Klattau)
-
Kokořov (Kokorschov)
-
Komorno (Komorn)
-
Koterov (Koturov)
-
Kozojedy (Kozojed, Kosojed)
-
Kozolupy (Kozolup, Kosolup)
-
Krchleby (Skrchleby, Škrchleby)
-
Křimice
-
Kyšice (Kischitz)
-
Ledce (Ledetz)
-
Letiny (Lettin)
-
Letkov (Letkau, Ledkov)
-
Lhotka
-
Líně (Lihn, Lin)
-
Litice (Lititz, Obvod Plzeň XII-Litice)
-
Losiná (Losin, Losina)
-
Malesice
-
Měcholupy (Mecholup)
-
Město Touškov (Stadt Tuschkau)
-
Městys Staňkov (Markt Stankau)
-
Milínov (Milinau, Milinov)
-
Mítov (Mittau, Mýtov)
-
Nebílovský Borek (Borek bei Nebillau)
-
Nebílovy (Nebillau, Nebilov)
-
Nekmíř (Nekmiř, Nekmirseh)
-
Nepomuk (Nepomuk)
-
Nevřeň (Nevřen, Nebersehum)
-
Nezbavětice (Nazbamietitz)
-
Nezdice na Šumavě (Nezditz)
-
Nezvěstice (Neswiestitz)
-
Nová Huť (Neuhütten)
-
Nová Ves (Neudorf)
-
Nové Mitrovice (Neu-Mitrowitz, Mitrovice)
-
Nynice (Ninitz)
-
Nýřany (Nürschan)
-
Olešná
-
Petrovice u Sušice (Petrowitz, Petrovice)
-
Plzeň (Pilsen)
-
Pocinovice (Potzowitz)
-
Přešín (Preschin)
-
Přeštice (Pschestitz, Přestice)
-
Příšov (Přischow, Příčov)
-
Radčice
-
Radobyčice (Radobčice)
-
Robčice (Robschitz, Hrobčice)
-
Rokycany (Rokitzan)
-
Seč (Setsch, Seteč)
-
Sedlec (Sedletz, Sedleč)
-
Senec (Senetz)
-
Skočice (Skotschitz, Skočce)
-
Smederov (Smederau, Smrdov, Smedrov)
-
Spálené Poříčí (Brenn-Poritschen)
-
Stará Huť (Eisenhütten)
-
Starý Plzenec (Altpilsen)
-
Stod (Staab, Stodo)
-
Střížovice (Strischowitz, Střižovice)
-
Stýskaly
-
Sulkov
-
Sušice (Schüttenhofen)
-
Svatava (Zwodau)
-
Šlovice (Schlewitz)
-
Šťáhlavice (Stiahlowitz, Šťáhlavec, Šťáhlavce)
-
Šťáhlavy (Stiahlau)
-
Štěnovice (Stienowitz)
-
Tachov (Tachau)
-
Tatiná (Tatina)
-
Těnovice (Teniowitz)
-
Těškov (Teschkau, Těžkov)
-
Tlučná (Tlucna, Tlučna)
-
Trnová (Trnowa, Tirnau)
-
Třemošná (Třemoschna)
-
Tymákov (Timakow, Timákov)
-
Újezd (Oujezd)
-
Únětice (Aunietitz, Ounětice)
-
Útušice (Autuschitz, Outušice)
-
Vejprnice (Wejpernitz)
-
Vejvanov (Wejwanow)
-
Vlčice (Wildschitz)
-
Vlčtejn (Wildstein, Vlčtýn)
-
Vlkov (Wolfshof)
-
Vlkýš (Wilkischau)
-
Vochov (Wochow, Bochov)
-
Všeruby (Wscherau)
-
Záhoří
-
Záluží (Zaluschi)
-
Zbůch (Zwug, Zbuch)
-
Zdemyslice (Domislitz, Domyslice)
-
Zhůř (Sursch)
-
Zichov (Sichhof, Bzíchov, Síchov, Zíchov, Žichov, Žvichov)
-
Zruč (Zrutsch)
-
Žákava (Schakau, Žáková, Žákova)
-
Žďár (Brand)
-
Ždírec (Schdiretz)
-
Želčany (Seltschan, Selčany)
-
Železná Huť
-
Železná Ruda Městys
-
Železný Újezd (Eisenaujest, Železný Oujezd)
-
Žichlice (Žihlitz, Žichlitz, Žihlice)
-
Žilov (Žilow)
|
1932-1933 oo |
XII. Zápisy pro býv. obvod politického... |
> |